День Героїв Небесної Сотні

20лютого 2019 року у ПВНЗ «Медичний коледж» відбулися заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.

В цей день у навчальному закладі відбулося ряд заходів, метою яких було збереження та донесення до студентів коледжу об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності людей, які в лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянин, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Героїв Небесної Сотні в ПВНЗ «Медичний коледж» розпочався фотовиставкоюсвітлин студентів коледжу, які найбільше вразили їх. В коледжі запалили поминальні свічки в пам’ять за загиблими Героями Небесної Сотні, які поклали своє життя за кращу долю своєї Батьківщини.

Відкриту лекцію на тему «Революція Гідності, охрещена кров’ю»провела викладач історії, завідувач бібліотекою Чикита Марія Володимирівна. Лекція продовжилась переглядом документальних фільмів про події листопада 2013 року – лютого 2014 року: «Революція Гідності», «Майдан», «Бійня на Майдані», «Зима в огні», «Зима, яка нас змінила». Після почутого та побаченого студенти коледжу висловили свої думки та дали відповіді на запитання: «Якщо б не було Майдану? – Ваша альтернативна історія. Як би розвивались події в Україні дальше?», «Якщо б знову постало питання йти на Майдан, чи пішов би я? Чому?», «Мої враження від переглянутого фільму.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *