У ТНМУ відбувся Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених

Щороку у  Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського проводиться Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених. Цьогоріч 15-17 квітня форум двадцять третій раз зібрав молодь в навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина», щоб визначити кращих науковців і обговорити актуальні питання в медицині.

Учасників конгресу привітав ректор Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, профессор Михайло Корда.

До молодих вчених звернувся і проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, який наголосив на важливості першого кроку в житті, науці і професії.

Упродовж форуму молоді науковці представили свої доповіді у таких секціях: «Внутрішні хвороби», «Експериментальна медицина», «Хірургія, малоінвазивна хірургія, дитяча хірургія. Ортопедія, травматологія. Медицина надзвичайних ситуацій, реаніматологія, анестезіологія», «Інфекційні хвороби. Фтизіатрія. Дерматовенерологія», «Неврологія, нейрохірургія та психіатрія», «Профілактична медицина, соціальна медицина та ООЗ, медична інформатика, медичне право», «Морфологія в нормі та експерименті. Патоморфологія, судова медицина. Біологія та мікробіологія», «Акушерство та гінекологія», «Клінічне медсестринство. Клінічна імунологія та алергологія. Актуальні проблеми медицини. Випадки з практики», «Педіатрія», «Фармакологія та фармація», «Офтальмологія, стоматологія, лор-патологія».

ПВНЗ «Медичний коледж» цьогоріч на конгресі представляла викладач педіатрії, ПАНАСЮК Галина Павлівна разом із студентами третього курсу спеціальності «Лікувальна справа», Бабій Діаною, Воробець Іванною, Ревуцьким Віталієм та Фармегою Андрієм. Студенти підготували доповіді та виступили з ними у різних секціях на форумі.

У кожній секції були визначені переможці за кращі наукові дослідження. Грамоти, сертифікати і подяки вручив проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

Бажаємо успіхів нашим студентам у подальшій науковій роботі

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *