Зі святом дорогі акушери!!!

Поява на світ дитини – це найпрекрасніше, що може статися в житті будь-якої людини, особливо жінки. Важливу роль у здійсненні процесу народження дитини відіграє людина, що володіє професією акушера. Зазвичай ним є жінка, адже саме представниці прекрасної статі в повній мірі притаманні такі якості, як ніжність, доброта, розуміння і високий рівень відповідальності за чуже життя. Не дивно, що акушеркам присвячений певний день – Міжнародний день акушерки, який щорічно відзначається 5 травня.

У професійне свято акушерів cтуденти Приватного вищого навчального закладу “Медичний коледж», спеціальності «Акушерська справа» влаштували справжнє свято для себе, своїх викладачів та для студентів інших спеціальностей.

Зі словами вітання до студентів відділення “Акушерська справа» звернулася заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Федорків Ганна Ярославівна.

Святкова програма, була насичена і щирими привітаннями, і чудовими, змістовними жартами, майстерними художніми номерами у виконанні студентів та викладачів.

Під час дійства студенти акушери згадали про історію виникнення спеціальності, про бабку повитуху, без якої не проходили ні одні пологи. Багато уваги приділили студенти жіночій долі, емоціям та переживанням жінки, а особливо жінки, яка чекає на народження дитини. Чоловіки – сильна стать, але не всі готові пережити такий стрес, як пологи коханої дружини. У багатьох з них досить довго триває післяпологовий психоз. Чи варто, щоб чоловік був присутній на пологах чи ні розмірковували студенти другого курсу.

І уже традиційно виступив хор Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» «Бадьорі акушери».  Музичний супровід здійснював викладач анатомії та Захисту Вітчизни, заслужений артист медичного коледжу та просто дуже хороша людина Киричок Микола Володимирович. Керівник хору викладач педіатрії, куратор ІІІ курсу, спеціальності «Акушерська справа» Панасюк Галина Павлівна.

Приєднуємося до численних привітань на адресу наших чудових акушерок і бажаємо їм міцного здоров’я, трудових успіхів і надійного родинного щастя.

Зі святом Вас, дорогі акушерки!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *