НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАТО!!!

2 вересня у Приватному вищому навчальному закладі «Медичний коледж» відбулося одне з найбільш зворушливих, традиційних дійств, яке символізує відлік нового навчального року – урочиста посвята першокурсників у студенти 2019 року. Це свято завжди сповнене яскравістю вражень і переживань, надій і несподіваних зустрічей для нового покоління медичного коледжу.

Першокурсники, студенти, викладачі, батьки, адміністрація коледжу зібрались у актовій залі, щоб разом вступити у новий навчальний рік.

Урочиста частина розпочалася із хвилюючого моменту внесення державного прапора, головного символу України кращими студентами навчального закладу.

З привітаннями та настановами до першокурсників звернулися: заступник директора з навчально-виховної роботи Демчук Алла Михайлівна, завідувачі відділеннями Славопас Віта Анатоліївна, Ємяшева Сусанна Анатоліївна, Квасницька Галина Мирославівна, Дацко Ігор Ярославович, Шевчук Оксана Миронівна .

Особливу атмосферу свята створювали чудові ведучі церемонії, а також яскраві вітальні номери від студентів старших курсів.

А на закінчення свята хвилююче зазвучали дзвіночки у руках кожного першокурсника, які покликали їх на перше заняття в аудиторії коледжу.

Щедрої долі, розсудливості, сил та натхнення  побажали куратори своїм першокурсниками, ведучи їх через ворота веселки до майбутніх досягнень.

Дорогі першокурсники!!!

Адміністрація коледжу та весь педагогічний колектив вітає вас

з початком нового етапу у вашому житті!

Отримуйте знання, досягайте вершин, робіть майбутнє!Ви зробили свій перший вірний крок на професійному шляху, обравши наш навчальний заклад! Ми завжди поруч  з вами!

Хай вам щастить!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *