Знайомимось з роботою бібліотеки!

Бібліотека Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» була створена у 2003 році. Результатом діяльності бібліотеки є сформований фонд, який нараховує понад 16 000  примірників видань, що складається з книг (підручників, посібників, довідників та ін.), періодичних видань, навчально – методичної літератури. Бібліотека коледжу повністю забезпечує навчальний процес та обслуговує понад 600 читачів. Особливу увагу бібліотека приділяє, перш за все, якості формування і всебічному використанню книжкового фонду. Щорічно бібліотека передплачує періодичні видання за медичним профілем, що є надзвичайно важливо для навчального закладу.

Бібліотекар Мирослава Вікторівна Курилів радо ділиться, що початок вересня у бібліотеці видався надзвичайно гарячим. Розпочалась активна книговидача підручників.

Щорічно книжковий фонд бібліотеки поповнюється. Так і цього річ нові навчальні підручники закуплено для студентів першого курсу.

Бібліотека була і залишається одним із головних провідників інформації. А, як відомо, хто володіє інформацією – той володіє світом.

Шановні студенти! Двері нашої бібліотеки завжди відкриті для Вас! Кожен з вас знайде потрібну для себе інформацію. Заходьте, читайте, вдосконалюйтесь!!!

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *