Зустріч у стоматологічному центрі “Л.А.І.В. dent”

11 вересня студенти стоматологічного відділення Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» відвідали стоматологічний центр “Л.А.І.В. dent”. Нас радо зустрів директор Цвинтарний Володимир Якимович. “Стоматології потрібні розумні спеціалісти. Ми будемо стежити за вашим навчанням і найкращих візьмемо до себе в команду,” – зазначив він.

Головний лікар Цвинтарний Андрій Володимирович розповів студентам про роботу центру та новітні технології. Зокрема було ознайомлено з технологією та відповідним обладнанням німецької фірми Sirona. Було продемонстровано сканування аналогової гіпсової моделі та перетворення її в комп’ютерну 3D модель з наступним відновленням анатомічної форми зуба безпосередньо на моніторі та з подальшим виготовленням із заготовки з оксиду цирконію за допомогою фрезерувальної установки відповідної ортопедичної конструкції та спікання  її в печі на кінцевому етапі.

Зустріч закінчилася домовленістю, що кращі студенти стоматологічного відділення ПВНЗ “Медичний коледж” будуть проходити практику в стоматологiчному центрі “Л.А.І.В. dent”.

Студенти Кучер Уляна, Середа Вадим

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *