Зустріч зі школярами
13.05.2024 року, студенти ПФНЗ “Медичний коледж” зустрілися зі школярами ТЗОШ 21. Студенти також розповіли про свій досвід навчання, заохочуючи вступати у ПФНЗ “Медичний коледж”.
Студенти ПФНЗ “Медичний коледж” провели лекцію на тему: “Здорове харчування”, провели анкетування та показали як проводити серцево-легеневу реанімацію учням 9-их класів Класичного ліцею.Учні активно брали участь в обговоренні матеріалу, та спробували свої можливості у...
13.05.2024 року, студенти ПФНЗ “Медичний коледж” зустрілися зі школярами ТЗОШ 21. Студенти також розповіли про свій досвід навчання, заохочуючи вступати у ПФНЗ “Медичний коледж”.
12 травня, — День медичної сестри і медичного брата! Саме вони найбільше часу проводять з пацієнтами, помічають зміни в їхньому стані, і саме від них дуже часто залежить процес одужання. Самовідданість, милосердя, професіоналізм –...
Мама — найголовніша людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування. Найтепліші спогади дитинства неможливі без мам — вони завжди рятують нас від хвороб та оберігають від...
10 травня 2024 року студенти ПФНЗ “Медичний коледж” Віталій Староушник та Вікторія Пукаляк а також викладачі Галина Панасюк та Галина Опацька, зустрілися із школярами ТЗОШ № 9. Студенти прочитали лекцію на тему: “Здорове харчування...
Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань 9 травня відзначається День...
Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир,...
Шановні викладачі, студенти, працівники коледжу!!! У ці урочисті, святкові дні сердечно вітаємо вас з Воскресінням Христовим! Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай наші...
Студенти ПФНЗ “Медичний коледж” Ілона Возняк, Юлія Кошулінська, Артур Галатиба та викладач Світлана ПЕТРУШКА, зустрілися зі школярами ТЗОШ № 22. Студенти прочитали лекції та ознайомили дітей з правилами здорового харчування та особистої гігієни.
Студенти 1-го курсу та куратор Любов ХИМЧУК, взяли участь у майстер-класі із писанкарства, який проводився спільно з Тернопільським обласним методичним центром народної творчості. Майстри народних художніх промислів – Зеновій Пеньонжик з Бучача та Ольга...
Вже традиційними стали зустрічі студентів ПФНЗ “Медичний коледж” з учнями загальноосвітніх шкіл Тернополя та області. Сьогодні, 1 травня, студенти завітали до учнів ТЗОШ № 26 з метою розповісти про здоровий спосіб життя та особисту...
Останні коментарі