Співробітництво

      Проект «Подвійний диплом» – це унікальна освітня пропозиція, яка дає можливість студентам українських медичних коледжів і училищ отримати диплом державного зразка Республіки Польща, поєднуючи вітчизняну освіту з навчанням на базі європейського ( а саме польського) медичного навчального закладу. Окрім інших переваг, такі дипломи мають позначку «Europass», що дозволяє їх власникам гарантовано працевлаштуватись на території країн Євросоюзу.

     Учасники Проекту проходять комплексну підготовку і, разом з польською мовою, опановують на необхідному рівні  англійську медичну мову з метою працевлаштування за медичною спеціальністю в Німеччині, Швейцарії, Австрії чи Данії.

     Цей Проект винятковий в сфері медичної освіти, єдиний в своєму роді, створений спеціалістами Фундації Розвитку Медицини і ОсвітиЄвромед спеціально для молодших медичних спеціалістів України.

    Також Проект зацікавить студентів, які планують отримання вищої медичної освіти і майбутнього визнання диплому (нострифікації)  на території Євросоюзу. Участь в Проекті дає можливість таким спеціалістам працевлаштуватись в період обов’язкового післядипломного стажування, тим самим забезпечуючи себе фінансово в період його проведення.

Проект « Подвійний диплом» пропонує:

Загальний термін навчання 10 місяців ( з врахуванням практичних занять)

Загальна кількість занять : 348 годин

Тривалість практики: 160 годин.

Кваліфікація молодшого спеціаліста:

  • медичний опікун,
  • технік медичної стерилізації.

Мова викладання: польська

На базі: повної середньої освіти

Форма навчання:  дистанційно-модульний формат

Формат і структура дистанційно-модульного навчання :

Стаціонарна частина : 174 години.

  • 1 семестр : 87 годин ( 3 тижні виклад теоретичної частини в навчальному закладі у Варшаві);
  • 2 семестр: 87 годин ( 3 тижні виклад теоретичної частини в навчальному закладі у Варшаві);

Практична частина : 160 годин

  • проходження практичних занять в медичних закладах Польщі

Складання державних екзаменів.

Заочна частина: 174 години. Дистанційний формат навчання

  • дистанційний курс « польської медичної мови» в програмі Skype або групові заняття на базі коледжу.
  • 1-й семестр 87 годин ( отримання і засвоєння методичної літератури польською і українською мовами з метою безпосереднього навчання і підготовки до стаціонарного етапу і практичних занять.)
  • часткове або повне автоматичнезарахування ряду предметів після порівняльного аналізу освітніх програм вітчизняного коледжу і польського навчального закладу;
  • 2 семестр 87 годин (отримання і засвоєння методичної літератури польською і українською мовами з метою безпосереднього навчання і підготовки до стаціонарного етапу і практичних занять.)