Про коледж

 

Приватний фаховий навчальний заклад “Медичний коледж” засновано

27 лютого 2003 року

Біографія коледжу починається з 2003 року. І сьогодні, через 20 років від дня заснування Приватний фаховий навчальний заклад «Медичний коледж» має чим похвалитися. Це високі здобутки у випускників, обладнані навчальні кабінети, досвідчена команда наставників. Тут у вічній царині мудрості плекають вартових життя і здоров’я нації. Хорошим показником є той факт, що практично усі випускники навчального закладу успішно реалізовують себе на ринку праці, мають визнання серед людей.

  У коледжі можна оволодіти такими спеціальностями: 223 Медсестринство, ОП Сестринська справа, Акушерська справа та Лікувальна справа, 226 Фармація, промислова фармація, ОП Фармація, промислова фармація, 221 Стоматологія, ОП Стоматологія та Стоматологія ортопедична на основі 9-ти та 11-ти класів. Кращі випускники, склавши екзамен, мають змогу стати студентами-другокурсниками вищих навчальних закладів.

  Зараз в коледжі навчається близько 500 студентів. Навчання здійснюється на платній основі. Сюди приходять ті юнаки та дівчата, для яких прагнення служити людям, допомогти їм переросло у глибоку внутрішню потребу.

 Та зрозуміло, щоб стати фахівцем, одного бажання чи мрії замало. Потрібні необхідні інноваційні методи навчання і середовище з позитивною аурою. Все це є у медичному коледжі. В навчальному закладі створені всі умови для підготовки справжніх фахівців. До послуг студентів – аудиторії, лабораторії, операційні, кабінети з необхідними фантомами та манекенами, де студенти відпрацьовують практичні навички невідкладної медичної допомоги.

 Практичними вміннями студенти оволодівають також у спеціально оснащених кабінетах хірургії, терапії, педіатрії, акушерства, фармакогнозії, ботаніки, стоматологічних кабінетах та лабораторіях. Також, отримані теоретичні знання, яких набули в аудиторіях коледжу, студенти підкріплюють під час проходження медичної практики у кращих лікувальних закладах міста та області і у клініці «Медівіт», яка є структурним підрозділом медичного коледжу.

  Викладачі коледжу мають вчені звання, великий досвід роботи та трудовий стаж. Серед них – доценти, кандидати наук, викладачі вищої категорії, викладачі, які працювали у закладах вищої освіти, а нині віддають свої знання студентам коледжу.

  Коледж має гуртожиток, їдальню, бібліотеку, актову залу.

  Успіх нашого навчального закладу полягає у тому, що поряд з професіоналізмом виховуємо у студентів доброту, чесність, порядність, відповідальність та небайдужість до людської біди.