Курси

Факультативний курс лікувально – оздоровчого масажу

У Приватному фаховому навчальному закладі «Медичний коледж» факультативний курс лікувально – оздоровчого масажу проводиться з 2014 року. За ці роки майже 300 студентів отримали теоретичні та практичні знання і навики.

Масаж ( фр.Masser – розтирати) це – сукупність прийомів механічної і рефлекторної дії на тканини і органи, на поверхні тіла людини як руками, так і спецзасобами з метою досягнення лікувального, профілактичного чи іншого ефекту. Масаж є науково обгрунтованим, перевіреним багатолітньою практикою, фізіологічним оздоровчим засобом для організму людини. Його застосовують як в профілактичних цілях – для загального зміцнення організму, так і в різних галузях медицини: хірургії, ортопедії, гінекології, терапії, неврології і ін. Лікувальний масаж може використовуватися як самостійний метод, так і у поєднанні з іншими методами лікування за призначенням лікаря.

Під час вивчення курсу студенти опановують навички проведення лікувально – оздоровчого масажу при різних захворюваннях опорно – рухового апарату, дихальної  та нервової системи, серцево – судинної системи, шлунково – кишкового тракту та інші.

Після закінчення курсу навчання студенти отримують іменні посвідчення українською та англійською мовами.