Медичний коледж зустрічає своїх абітурієнтів!!!
Тричі на рік Приватний фаховий навчальний заклад «Медичний коледж» радо вітає майбутніх абітурієнтів у своїх стінах.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/3.jpeg)
14 березня 2021 року в коледжі відбувся День відкритих дверей.
День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання та зробити перший крок до своєї освіти. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.
У ході Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про основні напрями, за якими здійснюється підготовка до навчального закладу, освітню, наукову та міжнародну діяльність коледжу, студентське життя, а також поставити запитання, що їх цікавили.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/4-kopyya.jpeg)
Традиційно, до урочистого відкриття долучилася В. о. директора ПФНЗ «Медичний коледж» Ємяшева Сусанна Анатоліївна. У своїй промові Сусанна Анатоліївна розповіла про навчальний заклад, а саме: за якими спеціальностями коледж готує фахівців, в яких умовах студенти навчаються, про матеріально-технічну базу, досягнення студентів, співпрацю з навчальними закладами Тернополя, України, країн Польщі, Чехії, Литви, можливості подальшого розвитку випускників, а також відзначила потенціал колективу коледжу, завдяки наполегливості й професіоналізму якого наш заклад має значні досягнення та впевнено крокує до визначених цілей.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/5.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/6.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/7-kopyya.jpeg)
Відбулась зустріч абітурієнтів та їхніх батьків із завідувачами відділень, під час яких відвідувачі одержали детальну інформацію про особливості навчального процесу, зокрема у кожному відділенні, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів. Для майбутніх вступників були проведені екскурсії навчальними аудиторіями та лабораторіями.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/13-kopyya.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/12.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/11.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/10.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/9-kopyya.jpeg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/2.jpeg)
Корисною була інформація про особливості вступної кампанії 2021 року від відповідального секретаря приймальної комісії коледжу Шевчук Оксани Миронівни. Оксана Миронівна наголосила, що з детальною інформацією щодо умов прийому можна ознайомитися на офіційному сайті коледжу в розділі «Абітурієнту».
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/8-kopyya.jpeg)
Зустріч пройшла в невимушеній, доброзичливій атмосфері з демонстрацією презентації, завдяки якій майбутні студенти познайомились з історією, дізналися про заснування та життя коледжу.
Дякуємо усім за участь в заході та сподіваємося на особисту зустріч в стінах нашого закладу!
Останні коментарі