31 січня закінчили навчання та отримали омріяні дипломи студенти спеціальності «Медсестринство» «Акушерська справа».
Вітаємо вас, дорогі випускники! Віри, Вам, у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високої мети у вашому майбутньому. Хай щасливою для вас буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!
Щасливої та щедрої долі, вам, дорогі випускники!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/yzobrazhenye_viber_2022-02-02_12-08-44-204-1024x889.jpg)
Останні коментарі