День студента у Приватному фаховому навчальному закладі «Медичний коледж» став традиційним та символічним святом, що об’єднує студентів усіх спеціальностей та усіх курсів.
Цьогоріч студенти вирішили провести своє свято так, аби і самим було цікаво, та й інших зарядити позитивом, енергією та жагою до знань. 18 листопада у стінах актової зали ПФНЗ «Медичний коледж» відбулися інтелектуальні змагання з брейн-рингу. Участь у змаганнях взяли 8 команд: «PrimaVera», «Мафія», «Джентельмени удачі, Оля і Романович», «Ті, що біжать в ночі», «Моя улюблена команда», «007 Чорні костюми», «Сьоме чуття», «Голлівудська посмішка». Гра була надзвичайно напруженою і цікавою, не обійшлося, звичайно, і без спірних моментів. Неперевершені дівчата та хоробрі парубки медичного коледжу продемонстрували свій інтелект, увагу та командну єдність під час гри.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/3-1-1024x907.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/5-2-1024x684.jpg)
Подолати півфінальний раунд вдалося командам «Голівудська усмішка» та «Мафія», які розіграли між собою фінал. А свою перемогу святкувала команда «Мафія» 2-го курсу, спеціальності «Фармація» , з чим ми їх і вітаємо та дякуємо усім учасників змагань.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/9-1024x605.jpg)
Усі команди нагороджені грамотами, подарунками та сертифікатами з додатковими балами до будь-якого обраного предмету.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-1.jpg)
Підтримали команди святковими художніми номерами, підготовленими силами студентів та викладачів, які стали яскравим доказом того, що у нас в коледжі вміють не тільки “гризти граніт науки”, а й чудово організовувати своє дозвілля.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/6-1-1024x779.jpg)
Від усієї душі бажаємо усім нашим студентам щастя, наснаги, доброго здоров’я, успіхів у навчанні, творчих та інтелектуальних звершень.
Нехай мрії здійснюються!
Останні коментарі