Адміністрація і педагогічний колектив Приватного фахового навчального закладу «Медичний коледж» вітають випускників спеціальності 223 Медсестринство «Акушерська справа» із завершенням навчання!
Дорогі випускники! Бажаємо Вам світлої долі під мирним небом, професійного становлення і постійного самовдосконалення.
Пам’ятайте, що медицина – це найпрекрасніше з мистецтв. Будьте вдячні своїм викладачам, які дали Вам знання, батькам, які Вас підтримували, однокурсникам за студентську дружбу.
Несіть з гідністю звання випускника Приватного фахового навчального закладу «Медичний коледж»!
В добру путь, дорогі випускники!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-05_13-54-27-504-878x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/yzobrazhenye_viber_2024-02-05_13-54-25-853-834x1024.jpg)
Останні коментарі