Науково-пошукова конференція
4 березня у ПФНЗ «Медичний коледж», відбулася студентська науково-пошукова конференція на тему: «Проблема надмірної маси тіла та ожиріння в сучасному світі», присвячена Всесвітньому дню боротьби з ожирінням.
Головними ініціаторами та організаторами проведення конференції стали викладачі ЦК клінічних та профільних дисциплін Сусанна Анатоліївна ЄМЯШЕВА та Юлія Володимирівна ДРОНЯК. Свої доповіді презентували студенти 3 курсу ОП «Акушерська справа», Облудник Вікторія та Рівна Діана, а також студенти 3 курсу ОП «Сестринська справа» Зброжик Діана, Бойко Катерина, Мельник Маргарита, Дзюбата Уляна, Шилівська Юлія, Стецюк Соломія.
Переможницею конференції була визнана Облудник Вікторія – студентка 3 курсу ОП «Акушерська справа».
Вітаємо та бажаємо нових наукових здобутків!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430686010_420970017132409_721497983987383393_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430695378_420970420465702_3345532348672401663_n-1024x909.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430679280_420970337132377_727129955820086909_n-872x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430489668_420970120465732_7452593797085353961_n-1024x717.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430716640_420970097132401_4470959333174818896_n-768x1024.jpg)
Останні коментарі