У сучасному світі проблема співіснування людини і природи є актуальною, як ніколи раніше. Людина на сьогоднішній день вичерпала усі природні ресурси і перетворила корисне співжиття з природою у справжній паразитизм. Ще сто років тому про такі поняття як парниковий ефект, глобальне потепління, зменшення запасів питної води ніхто не задумувався. В даний час це не просто поняття, а справжні проблеми, які потребують вирішення. Кожен з нас повинен усвідомити, що майбутнє нашої планети залежить від кожного з нас, а особливо від нашої екологічної обізнаності. 18 грудня у ПВНЗ «Медичний коледж» відбулася екологічна конференція на тему: «Людина і природа: перспективи співіснування», під час якої студенти ІІ курсу, спеціальності «Сестринська справа» спробували розкрити основні поняття цих важливих проблем. За результатами конференції перше місце посіла Маланюк Ілона, друге – Народова Ольга, третє – Баб’як Вікторія.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79358340_2337742759664386_3431437457982226432_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79372420_2500433483547280_166771050367942656_n-786x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79535725_2530606533731467_8698641386787831808_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79665620_474841330082723_8689139334286147584_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79853543_2391884147789246_7885074821720047616_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79905604_1535860626538083_3718838368574898176_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/79955774_751136745399120_2963397532954132480_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80389391_295182168055987_5185009284236181504_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80439351_621847601892793_4146795730356404224_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80568177_2409277699338085_1893681527829561344_n-1024x768.jpg)
Останні коментарі