2 жовтня у лекційній аудиторії коледжу відбувся захід, присвячений Дню захисників і захисниць України, що відзначається в день Покрови Святої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Організатором заходу стала викладач історії України Балушевська Леся Богданівна. Захід проведено з метою виховання поваги до українських захисників, історичного минулого своєї держави, любові до традицій і звичаїв українського народу, формування почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-02_18-53-01-625-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-02_18-53-54-459-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-02_19-11-38-675-768x1024.jpg)
Останні коментарі