5 жовтня студенти 1 курсу 3 групи та куратор Химчук Любов Львівна відкрили для себе «Таємниці тернопільських підземель» . Під час екскурсії не лише досліджували макети рідного міста, а й дізнались цікавинки минулого, зокрема, Старого замку .А також відвідали сакральний музей Архикатедрального собору та ознайомились з історією храму. Найбільше задоволення усі отримали від можливості піднятися на висоту 22 м і сповна насолодитися красою осіннього Тернополя.
Щиро дякуємо екскурсоводу Галині Багрій Тернопільського туристично- інформаційного центру, завдяки якій вдалося на деякий час поринути в історичне минуле нашого краю .
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-11_13-31-31-075-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-11_13-31-32-028-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-11_13-31-32-715-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-11_13-31-33-577-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-11_13-31-34-328-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-11_13-31-34-950-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2023/10/zobrazhennya_viber_2023-10-11_13-31-35-731-1024x768.jpg)
Останні коментарі