Звернення директора

           Кредо ПФНЗ «Медичний коледж» – високий професіоналізм, чуйність, порядність.

За 19 років існування нашого закладу змінювались керівники, викладачі, студенти, але залишався незмінним дух прагнення досягти нових висот, дух покращення освітньої бази та навчально- методичного забезпечення.

Сучасна світова практика підготовки медичних спеціалістів передбачає стандартизацію рівня знань та практичних навичок із профілактики, діагностики, лікування і реабілітації хворих.

 Потужна матеріально-технічна база медичного центру «Медівіт» дає змогу студентам під час навчання та практики ознайомитись із новітніми медичними технологіями.

Перед медичною освітою України поставлені відповідальні завдання, спрямовані на підвищення якості викладання і виховання висококваліфікованих медичних спеціалістів. Проблема підготовки медика як особистості завжди була і залишається однією з основних в системі медичної освіти і є невід’ємною від навчального процесу.

Педагогічний колектив ПФНЗ «Медичний коледж»  — команда педагогів і медиків з багатим клінічним досвідом та науковим доробком, з власним баченням сучасної моделі освіти, з великим бажанням і можливостями навчати і виховувати сучасну молодь.

 Завдяки укладеним міжнародним угодам наші студенти та викладачі мають змогу брати  участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, а випускники після завершення навчання і отримання диплома державного зразка мають можливість працювати в лікувальних закладах України, Європи і Америки або продовжити навчання у ВНЗ І-ІV рівнів.

 Я щиро вірю,  що коледж і надалі досягатиме нових висот і успіху, підвищуватиме конкурентноспроможність своїх вихованців та медицини загалом, сприятиме зростанню авторитету Тернопільського краю в Україні та поза її межами.

З повагою,

Генеральний директор ПФНЗ “Медичний коледж”