Вифлеємський вогонь в Приватному вищому навчальному закладі «Медичний коледж»
26 грудня у ПВНЗ «Медичний коледж» завітали пластуни. Вони урочисто передали викладацькому та студентському колективам коледжу Вифлеємський вогонь. Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Нехай Вифлеємський Вогонь, що подолав безліч кордонів, принесе світло тепло, мир, злагоду і сподівання усім, хто чекає, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80060360_2418444874949879_2552474771677773824_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80129106_766359047193506_8299509732373168128_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80207691_811986599331879_6083733042055086080_n-762x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80310940_2830219793676038_8075154285941227520_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/80955011_464458217429916_3208053898224861184_n-1024x768.jpg)
Останні коментарі