З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!!!
22 січня щорічно український народ святкує День Соборності України, день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Акт Злуки був глибоко детермінований історично і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він став могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення політичної нації. В День Соборності України студенти Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» прослухали лекцію викладача історії України Чикити Марії Володимирівни на тему: «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», переглянули фільми про Велику Злуку — урочисте оголошення 22 січня 1919 р. на Софійському майдані в Києві універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну. Після прослуханої лекції студенти медичного коледжу взялися за руки, утворивши символічний «живий ланцюг» як символ єдності східних і західних земель України та знак вшанування подій Першої української незалежності. Студенти висловили одну думку, що немає окремої Східної і Західної України, немає окремих областей та регіонів, а є у нас єдина держава і ми – єдиний народ! І повноцінна соборність всіх українських земель можлива тільки за повної соборності наших душ! Нехай День Соборності України назавжди буде джерелом надії українців на наше краще майбуття!!!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-1623a7bac070cb0afc7bad0dd29975b2-V-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-8cbdb9b399dca03276b7dd1f7bfd1c6e-V-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-0d3125fc170399409890699faef50bed-V-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5580-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5573-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5566-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5552-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5544-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5533-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_5532-1024x768.jpg)
Останні коментарі