Вивчаємо актуальні питання з інфектології
Актуальні проблеми з інфектології розглядають студенти ІІІ курсу спеціальності «Лікувальна справа» під керівництвом викладача Штанюк Любомири Михайлівни. На занятті – коференції студенти першої групи вивчають основні питання теми «Гельмінтози»: шляхи зараження, розвиток захворювання і зовнішні прояви, діагностика захворювання, ефективне лікування та запобіжні засоби, для уникнення повторного інфікування.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-18_11-45-46-876x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-18_11-46-00-976x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-18_11-46-17-756x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-18_11-46-39-730x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-18_11-47-00-810x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-18_11-47-20-804x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye_viber_2021-03-18_11-48-01-810x1024.jpg)
Останні коментарі