31 серпня Приватний фаховий навчальний заклад «Медичний коледж» радо зустрів у своїх стінах нову кагорту студентів – першокурсників!
Познайомити ще учорашніх абітурієнтів, а сьогодні вже студентів, з навчальним закладом, поінформувати відносно умов навчання та активного студентського життя, допомогти молодим людям адаптуватися до ще незнайомого середовища –головне завдання зустрічей, які відбулися протягом дня у актовій залі та у всіх відділеннях медичного коледжу.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-1024x695.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-1024x714.jpg)
З теплими словами до студентів звернулася директор з навчально-виховної роботи Демчук Алла Михайлівна. Вона привітала присутніх зі вступом до ПФНЗ «Медичний коледж» та здобуттям нового статусу студента.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/0-1024x641.jpg)
У теплій атмосфері пройшла зустріч студентів-першокурсників з завідувачами відділень та кураторами.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-1024x696.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/5-1024x731.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/09/6-1024x704.jpg)
Дорогі першокурсники! Щиро вітаємо Вас у дружній родині нашого коледжу! Бажаємо Вам успішного навчання, наснаги та незабутніх студентських років!
Останні коментарі