УВАГА! УВАГА! УВАГА!
На виконання листа Міністерства освіти та науки України № 1/9 – 558 від 21.10.2021 року та у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням респіраторної хвороби СOVID-19, з метою зменшення соціальних контактів та стримання розповсюдження коронавіруса SARS-CoV-2 у Приватному фаховому навчальному закладі “Медичний коледж» з 25.10.2021 року запроваджується дистанційна форма навчання.
Бережіть себе та своїх близьких — дотримуйтесь карантинних обмежень! Будьте здорові та самовідповідальні!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/dyst.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/yzobrazhenye_viber_2021-10-22_10-59-46-832-1-731x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/yzobrazhenye_viber_2021-10-22_10-59-58-539-1-730x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/yzobrazhenye_viber_2021-10-22_12-00-13-585-1-718x1024.jpg)
Останні коментарі