Ярослав Стецько – історична постать Тернопільщини, присвятив своє життя боротьбі за визволення нації і побудову суверенної та соборної України, сприяв її ствердженню на світовій політичній арені.
З нагоди 110-ї річниці від дня народження Ярослава Стецька у ПФНЗ «Медичний коледж» проведено інформаційно-просвітницьку годину серед студентів 1 курсу 2 групи загальноосвітньої підготовки. Студенти ознайомились з неоціненним вкладом Ярослава Стецька (уродженця Тернополя) в історію українського державотворення.
Ярослав Стецько назавжди залишиться людиною – символом українського націоналізму
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-01_08-55-21-339-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/Slajd4-1024x576.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/Slajd1-1024x576.jpg)
Останні коментарі