Екскурсія в пожежну частину ДСНС у м.Тернопіль
Екскурсія в пожежну частину ДСНС у м.Тернопіль
На занятті «Безпека життєдіяльності», з викладачем Світланою Підлісною та куратором Оксаною Шевчук, студенти спеціальності 221 Стоматологія (Стоматологія ортопедична) відвідали пожежну частину ДСНС м. Тернопіль.
Мета екскурсії – ознайомити здобувачів освіти з роботою рятувальників, щоб запобігти нещасним випадкам, адже пожежі часто трапляються через байдужість, з необережності, недотримання правил пожежної безпеки.
Завідувачка музею пожежно-рятувальної справи Тернопільщини Наталія Сидорчук розповіла студентам про становлення й розвиток пожежно-рятувальної справи на Тернопільщині, ознайомила з особливостями служби, обладнанням та спорядженням яке використовують у роботі. а також про правила безпеки життєдіяльності, дотримання яких є запорукою збереження життя й здоров’я громадян.
Особливу увагу було приділено протимінній діяльності. Рятувальники показали і розповіли про вибухонебезпечні предмети, якими щедро всіяна територія де ведуться активні бойові дії та наголосили, що така небезпека може підстерігати й подалі від лінії фронту.
На завершення екскурсії, студенти отримали змогу приміряти спорядження рятувальників, отримали тематичні листівки про дії при виявленні вибухонебезпечних або схожих на них предметів, розроблені ДСНС України спільно з фондом ООН UNICEF Ukraine.
Дякуємо всім, хто поділився корисним та захоплюючим досвідом!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/431862899_425796196649791_4607469542122188682_n-1024x890.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/432371704_425796689983075_4946989639827133417_n-1024x734.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/430195315_425796703316407_7127304222237645056_n-1024x698.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/432333465_425796803316397_4974372122970007300_n-879x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/432432797_425796373316440_7512412998358336644_n-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/432417046_425796883316389_4598191963723432298_n-768x1024.jpg)
Останні коментарі