Вітання з Великоднем
Шановні викладачі, студенти, працівники коледжу!!!
У ці урочисті, святкові дні сердечно вітаємо вас з Воскресінням Христовим! Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.
Нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі відкритими для добра. Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.
ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
Веселих Вам свят!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-04_21-15-37-487.jpg)
Останні коментарі