Традиція відвідувати Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини у ПВНЗ «Медичний коледж» триває вже протягом багатьох років. 25 жовтня 2019 року студенти четвертого курсу спеціальності «Акушерська справа» відвідали вихованців дитячого закладу «Малятко». Напередодні зустрічі з дітками зусиллями студентів та викладачів коледжу було зібрано кошти, речі та іграшки для дітей-сиріт.
Під час зустрічі студенти ПВНЗ «Медичний коледж» спілкувалися з малятами дитячого будинку, пригощали їх солодощами, грали з ними у пізнавальні та розвиваючі ігри.
Студентам важко було передати емоції, отримані від зустрічі. Діти чудові, жваві, щирі, відкриті і їм дуже потрібна наша увага, любов і підтримка. Дівчата, майбутні акушери переконані, що важливо не забувати про такі місця і знаходити час, аби поділитися своєю турботою з тими, хто її дійсно потребує. Ця традиція продовжуватиметься у нашому навчальному закладі і надалі. Пам’ятаймо, творячи добро, робимо цей світ кращим!!!
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/74601270_519311882222241_6172087301087166464_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/72688502_403376240600517_6192000861120495616_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/74667940_414323832565839_6802899507311804416_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/72379523_810054739407990_5105859359162761216_n-768x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/10/75472842_2438697516248439_4821823250503827456_n-768x1024.jpg)
Останні коментарі