8 листопада, День української писемності та мови активно відзначили студенти та викладачі Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж». Упродовж цього дня відбувся ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь кращі студенти І та ІІ курсів. А також, усі охочі могли перевірити свої знання рідної мови та долучитися до написання Всеукраїнського радіо диктанту. Написання радіо диктанту уже стало традиційним заходом у медичному коледжі. Цьогоріч у ньому взяли участь 50 студентів різних курсів та спеціальностей. На підтримку рідної мови, її пропаганду і популяризацію та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності було організовано та проведено виставку студентських стінгазет, висловів, цитат та афоризмів про мову.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_091118-1024x758.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_112405-1024x956.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_112358-1024x677.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_112322-1024x601.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_112256-1024x1017.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_091034-1024x768.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_091009-1024x753.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191108_090951-1024x692.jpg)
Останні коментарі