Традиції та звичаї українського народу
Студенти 1-го курсу та куратор Любов ХИМЧУК, взяли участь у майстер-класі із писанкарства, який проводився спільно з Тернопільським обласним методичним центром народної творчості. Майстри народних художніх промислів – Зеновій Пеньонжик з Бучача та Ольга Мищук із Залізців навчали учасників традиції розпису писанок за допомогою писачка, воску та вогню.
У народі кажуть: “Світ існує доти, поки живе писанка“. Тож продовжуймо тисячолітні традиції наших предків і не забуваймо, наскільки багатою є українська культура.
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-26_09-29-28-639-1024x869.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-29_20-28-56-905-682x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-29_20-28-56-857-682x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-29_20-28-56-828-1024x461.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-29_20-28-56-933-682x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-29_20-28-57-013-682x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-29_20-30-33-501-682x1024.jpg)
![](http://www.medcollegein.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-04-29_20-28-57-067-1024x682.jpg)
Останні коментарі